Varnsdorf v druhém kole zamíří do Opavy

Ve druhém kole F:NL narazí fotbalisté Varnsdorfu na Opavu. Utkání hrané na hřišti soupeře se odehraje už v pátek 28. července od 18.00 hodin na stadionu v Lípové ulici.

Svěřenci Miroslava Holeňáka v prvním kole remízovali s béčkem olomoucké Sigmy 1:1. Hosty po dvaceti minutách hry poslal do vedení Galus, ještě do pauzy ale dokázal vyrovnat Vojtěch Stránský. Varnsdorf po změně stran přežil pokutový kop, když se skvělým zákrokem blýskl Vaňák. „Mám hlad po gólech, chci jich dávat co nejvíc. O to víc mě mrzí remíza, měl jsem další dvě gólovky, jednu mi vykopli z brankové čáry,“ řekl po utkání pro iDnes střelec vyrovnávací branky.

Opava začala soutěž venkovním zápasem v Jihlavě, které podlehla 1:2 gólem v poslední minutě nastavení. Slezany, jenž se netají nejvyššími ambicemi, před sezónou posílil Adam Ondráček, který je varnsdorfským odchovancem.

Někteří svěřenci Miroslava Holeňáka ještě mají v živé paměti poslední kolo uplynulé sezóny, kdy Opava dvěma góly během pěti minut otočila vývoj utkání a pojistila si setrvání v druhé nejvyšší fotbalové soutěži.

Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf uspět v Opavě? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

Foto SFC Opava